• Wyczółkowskiego 2, 89-500 Tuchola
  • (+48) 514 320 840

Google ads

Numer 1 w Google z AdWords


Dzięki AdWords w Google otrzymujesz niezwykle ukierunkowaną kampanię reklamową. Twoje reklamy są wyświetlane w najważniejszej wyszukiwarce Google, a wyświetlanie jest kontrolowane przez to, czego szukasz. We współpracy z nami wybierasz szereg słów kluczowych opisujących Twoje produkty i usługi. Kiedy użytkownik wyszukując w Google użyje jednego z „Twoich” słów kluczowych, Twoje reklamy zostaną wyświetlone. Kliknięcie jednej z Twoich reklam kieruje użytkownika bezpośrednio do Twojej witryny – jesteś na dobrej drodze do zdobycia nowego klienta!

Wyświetl reklamy AdWords w Google już dziś, a jutro zdobądź nowych klientów!
Możemy skonfigurować Twoją kampanię AdWords od razu. Oznacza to, że od jutra zaczniesz pozyskiwać nowych klientów. I możemy śmiało nazwać ich „odpowiednimi” klientami. Nie wydajesz więc pieniędzy na reklamę ani nie tracisz energii na zapytania osób, którzy w zasadzie nie są zainteresowani Twoimi produktami i usługami.

Płać tylko za potencjalnych klientów, których pozyskujesz na swojej stronie!
Czy nie byłoby wspaniale, gdybyś musiał płacić za reklamę tylko wtedy, gdy działa? Gdyby wyświetlanie reklam potencjalnym klientom było całkowicie bezpłatne, a płaciłbyś tylko wtedy, gdy faktycznie zareagowali oni na Twoje reklamy?

Odpowiedzią jest Google AdWords. Samo wyświetlanie reklam w Google jest bezpłatne. Dopiero w momencie, gdy klient zdecyduje się kliknąć w jedną z Twoich reklam, poniesiesz koszt – opłatę za kliknięcie.

Masz już kampanię Google AdWords?
Możemy zaoferować stworzenie zupełnie nowej kampani Google AdWords dla naszych klientów, ale mamy również możliwość kontynuowania kampani, która jest już aktywna w razie potrzeby.


Chętnie odpowiemy na pytania. Postaramy się pomóc i doradzić, nawet jeżeli nie zdecydujesz się zostać naszym klientem.
Kontakt i rozmowa z nami do niczego Cię nie zobowiązuje.