• Wyczółkowskiego 2, 89-500 Tuchola
  • (+48) 514 320 840

O nas

Mouli.pl jest agencją usług internetowych i hafciarskich, której właścicielami są Margareta i Brian.

Mieszkamy i pracujemy razem, z dwójką dzieci i kotem.

Tak to się zaczęło
Połączyliśmy umiejętności, doświadczenie oraz pasję, aby świadczyć kompleksowe usługi marketingowe. Z początkiem 2022 roku skupiliśmy się na budowaniu własnego miejsca, gdzie wzajemnie się uzupełniając, możemy tworzyć ciekawe projekty. Nasza misja to pokazać klientowi, jak ważną rolę w biznesie spełnia dobrze wykonana, innowacyjna firmowa strona internetowa oraz obecność profilu firmy w mediach społecznościowych. Dodatkowo ofertę rozszerzyliśmy o spersonalizowany haft, zarówno dla firm, jak i klientów prywatnych.

Nasze wartości
Mouli.pl zbudowane jest wokół stałych wartości: uczciwości, kompetentnego podejścia do zleconego zadania, otwartego, rzeczowego dialogu i dobrej ceny.
Twoje zaufanie i zadowolenie są dla nas najważniejsze. Zawsze otrzymujesz usługi, na które się umówiliśmy.

Dostarczamy

  • W terminie
  • W najlepszej jakości
  • W uzgodnionej cenie

Żadnych kosztownych niespodzianek!

Dlaczego warto wybrać nas?
Przez wiele lat byliśmy wsparciem biznesowym dla międzynarodowych klientów z różnych branż, dlatego mamy duże doświadczenie w stawianiu czoła wyzwaniom rynkowym.
Mouli.pl rozumie Twój biznes. Jesteśmy po to, aby zapewnić Ci ukierunkowane i zindywidualizowane porady, których potrzebujesz i na które zasługujesz. Proponujemy, rekomendujemy i pracujemy nad nowymi pomysłami, strategiami i koncepcjami, które pomogą Tobie i Twojej firmie osiągnąć nowe cele biznesowe.

Robimy to, w czym jesteśmy dobrzy, a Ty możesz skoncentrować się na tym, w czym jesteś najlepszy, czyli na prowadzeniu swojego biznesu.

Czekamy na Ciebie.

Do usłyszenia,
Margareta i Brian