• Wyczółkowskiego 2, 89-500 Tuchola
  • (+48) 514 320 840

Polityka prywatności

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, że:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest BC Consulting z siedzibą w Tucholi 89-500, Wyczółkowskiego 2.

2) Kontakt z osobą odpowiedzialną za Ochronę Danych w BC Consulting możliwy jest pod adresem email info@mouli.pl

3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach handlowo-marketingowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

4) Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług.

5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat.

6) Posiadają Państwo prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich korekty, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody

7) Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Danych Osobowych.

8) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie w zakresie wymaganym przez administratora uniemożliwia nam świadczenie usług dla Państwa/kontakt z Państwem.

Narzędzia do śledzenia aktywności użytkownika w sieci

  • Wykorzystujemy narzędzia do śledzenia aktywności w sieci, takie jak pliki cookie, w celu zbadania, w jaki sposób Użytkownik korzysta z udostępnianych przez nas treści i dostarczenia informacji, które naszym zdaniem będą dla Użytkownika najbardziej interesujące.
  • Możemy gromadzić dodatkowe informacje dotyczące Użytkownika (takie jak np. indywidualny identyfikator urządzenia, system operacyjny urządzenia, operator sieci komórkowej), jeśli odwiedza on naszą Stronę za pomocą urządzenia mobilnego.
  • Informacje na temat Użytkownika mogą być pozyskiwane również wtedy, kiedy Użytkownik wchodzi w interakcję z publikowanymi przez nas treściami w przypadku skorzystania z hiperłączy do aplikacji, stron, czy wtyczek do mediów społecznościowych.