• Wyczółkowskiego 2, 89-500 Tuchola
  • (+48) 514 320 840

Haft komputerowy

Haft komputerowy to bardzo elegancka i trwała metoda zdobienia odzieży. Jest odporny na pranie oraz prasowanie. Polecany do zdobienia T-shirtów, koszulek polo, polarów, czapek zimowych, czapek z daszkiem, odzieży roboczej. W zależności od wielkości można go wykonać praktycznie w każdym miejscu, najczęściej na plecach, piersi, tylniej kieszonce spodni lub na rękawku czy nogawce oraz kołnierzyku. Poza standardowym haftem możemy uzyskać bardzo efektowny haft 3D bądź lśniący haft w kolorze złota czy srebra przy użyciu nici metalizowanych.

Logo firmowe, ale nie tylko

Haftowane logo na odzieży to świetny sposób na reklamę firmy. Koszulka z logo noszona przez Ciebie i Twoich pracowników doda prestiżu oraz zapewni doskonałą prezentację marki i jej rozpoznawalność. To też fajny pomysł na gadżet reklamowy – podaruj koszulkę z logo swoim kontrahentom na spotkaniu biznesowym lub targach branżowych.

Nie ograniczamy się tylko do oferty dla firm! Chcesz ozdobić swoją odzież napisem, motto, ulubionym hasłem lub grafiką? Kolorowy słodki obrazek na odzieży dziecięcej? Żaden problem, nawet przy 1 szt.

Co oprócz znakowania odzieży?

Haft komputerowy będzie pięknie prezentował się również na ręcznikach, poszewkach, materiałowych torbach zakupowych, kocykach dziecięcych. Możemy taki spersonalizowany produkt np. z imieniem, inicjałami, datą bądź wyrazem miłości, wdzięczności lub gratulacjami podarować w prezencie. Ręcznik z podpisem to też konieczny element wyposażenia dziecka w żłobku czy przedszkolu – dodajmy haft ulubionego zwierzątka, radość dziecka gwarantowana!

 

Czy istnieją jakieś ograniczenia?

Niewiele. Przedstawcie nam swój pomysł, a my powiemy, co da się zrobić przy zachowaniu najwyższej jakości wykończenia. Możemy wykonać praktycznie każdą grafikę/napis w gamie do max. 15 kolorów. Ważne – bardzo małe i skomlikowane grafiki niekoniecznie będą dobrze się prezentowały. Doradzimy wtedy modyfikacje np. powiększenie liter bądź uproszczenie logo. Pamiętajmy, że haft to nie druk, zdobienie haftem odbywa się za pomocą wkłuć igły, dlatego niemożliwe jest wykonanie cieniowania.

Koszt

Nie ukrywamy, że nasza oferta haftu komputerowego to idealna opcja dla raczej małych nakładów. Nie jesteśmy szwalnią z wieloma maszynami, nie wykonamy zamówienia na 50 szt odzieży. Przynajmniej jeszcze nie teraz 😉 Nasza propozycja skierowana jest głównie do mniejszych firm oraz klientów indywidualnych. Dopiero zaczynamy w tym biznesie, dlatego z przyjemnością i energią podejdziemy do małych, indywidualnych zamówień i zaoferujemy szybki termin realizacji. Jedną z głównych zalet haftu komputerowego są niskie koszty przygotowania oraz niski koszt materiałów. Jednak końcowy koszt zależeć będzie od rodzaju i ilości elementów w grafice, od tego czy skorzystają Państwo z katalogu naszych gotowych grafik czy będzie to projekt indywidualny, jak wiele pracy zajmie przełożenie firmowego logo z pliku wektorowego lub jpg na plik odczytywany przez hafciarkę itp. itd.

Haft jest skomplikowanym procesem, dlatego ograniczmy się tutaj do minimum wiedzy, nie chcielibyśmy nikogo zanudzić. Najlepiej będzie zapoznać się z naszymi realizacjami 🙂