• Wyczółkowskiego 2, 89-500 Tuchola
  • (+48) 514 320 840

Strony www

Dlaczego potrzebna Ci jest strona internetowa? 

Internet jest najszybszym oraz najwygodniejszym źródłem informacji wykorzystywanym przez ogromną większość ludzi na całym świecie, dlatego niezbędnym żródłem informacji o przedsiębiorstwie oraz elementem budowy jego pozytywnego wizerunku stała się firmowa strona www. Twoja firma nie posiada strony internetowej, to tak jakby nie istniała – to nie tylko slogan, tak właśnie jest.

Dzięki stronie internetowej pozyskasz nowych klientów oraz partnerów biznesowych, zaprezentujesz informacje dotyczące Twojej firmy oraz produktów lub usług w sposób przejrzysty i przyjazny użytkownikom, podtrzymasz relacje z Twoimi klientami oraz umocnisz markę swojej firmy.

Dodatkowo strona wykonana w języku angielskim pozwoli Ci nawiązać kontakty biznesowe z kontrahentami z zagranicy.Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

Sub-domains

Information site

795zł

WordPress

Free 30-day trial

200 projects

No encryption

100 MB Storage

10 custom domains

100 sub domains

Information site with pages

1295zł

100 user accounts

Free 30-day trial

500 projects

SSL encryption

1000 MB Storage

100 custom domains

500 sub domains

Webshop

2595zł

500 user accounts

Free 30-day trial

Unlimited projects

SSL encryption

5000 MB Storage

500 custom domains

1000 sub domains

Information + Webshop

4959zł

1000 user accounts

Free 30-day trial

Unlimited projects

SSL encryption

Unlimited Storage

Unlimited custom domains

Unlimited sub domains

Pricing Table Plugin

Czy strona internetowa musi dużo kosztować?

Nie musi. Być może już kiedyś składałeś zapytanie do firm o wykonanie strony internetowej, ale koszt przerósł Twój budżet. Przedstawiono Ci najbardziej rozbudowany pakiet i zapewniono Cię, że wszystkie jego komponenty są ‘niezbędne’. Uwierz nam, znamy te praktyki. A co jeżeli powiemy Ci, że część z dodatkowo płatnych komponentów u innych, u nas jest absolutnym minimum i dodatkowo bezpłatnym? Dokładnie tak. Nie skasujemy Cię za nic, co dla nas i dla każdego jest dostępne bezpłatnie. Jeżeli potrzebna jest Ci prosta strona o informacyjnym charakterze tylko jako wizytówka firmy, nie będziemy namawiać Cię na kosztowne rozwiązanie z wieloma podstronami. U nas tylko przejrzyste, uczciwe zasady!